Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

Ayakkabı mağaza dekorasyonu uzmanlık ve deneyim isteyen bir iştir. Dinçer Raf olarak 20 yıllık mesleki birikimimizle ayakkabı mağaza tasarımları ve dekorasyonu yapıyoruz.

Eğer sizde bir ayakkabı mağaza dekorasyonu yapmak istiyorsanız şu 5 noktaya dikkat edin.

  • Hedef kitleniz ve ürün grubunuzu iyi belirleyin çünkü spor ayakkabı mağaza tasarımı ile bayan ayakkabı mağaza tasarımları birbirinden farklıdır. Aynı mağaza içinde farklı alanlarda bile bu ayrıma dikkat edilmelidir.
  • Ayakkabı mağaza dekorasyonunda mağazadan daha çok ürünler ön plana çıkarılmalıdır. Unutmayın siz mağazayı değil ürünleri satıyorsunuz.
  • İlk önce tasarım renklerinizi, ürün modellerinizi belirleyin ve benzer firmaların tasarımlarını inceleyin. Daha sonra Dinçer rafa bu örnekleri ve istediklerinizi anlatın. Dinçer Raf ayakkabı mağaza tasarımı için size özel 3 boyutlu mağaza tasarımı örnekleri hazırlayacaktır.
  • Vitrin ve aydınlatma çok önemli…. Vitrin tasarımı ve mağaza aydınlatma sistemlerini seçerken hem tasarruflu aydınlatma ürünlerini tercih edin hem de mağazanın şık ve albenili olmasını isteyin.
  • Tavan ve yerlerin mağaza dekorasyonu tasarımı ile uyumlu olmasına önem verin, kalitesiz ve ucuz malzemeleri tercih etmeyin.

Unutmayın… Bu tercihleriniz size satış ve ciro olarak geri dönecektir.

Dinçer Raf olarak ayakkabı mağaza tasarımı isteyen müşterilerimize verdiğimiz hizmetler;

Ücretsiz keşif
Ücretsiz projelendirme
3 Boyutlu tasarım
Malzeme Üretimi
Montaj ve Uygulama
2 Yıl ücretsiz servis
Bizi hemen 0 532 151 04 77 nolu hattımızdan arayın, ayakkabı mağaza dekorasyonunuzu beraber tasarlayalım.

Kategoriler