Çelik Raf Sistemleri

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri tercih edilme ve aşırı rağbet görmesinin nedeni benzer ürünlere göre daha ucuz olmasıdır. Çelik raf fiyatları içinde ayrıca sitemize bakabilirsiniz. Uygun çelik raflar burada..
Bu sistemler, arşiv ve depo raf sistemi yada dosya rafı olarak da bilinmektedir. Çelik raf sistemleri tercih edilme ve aşırı rağbet görmesinin nedeni benzer ürünlere göre daha ucuz olmasıdır. Şıklık bakımından her ne kadar öncelikli olmasa da depo rafı olarak kullanıldığından şıklıktan daha çok dayanıklılığı önde durmaktadır. Genel olarak üretimi gri renktir, istenilen renklerde de yapılmaktadır. Çelik raf fiyatları konusunda bütçenize en uygun teklifi bizden alabilirsiniz.
Bu sistemler, hijyen bakımından da depolarda tercih nedenidir. Özellikle yemekhane mutfaklarında tercih edilmektedir.
Kamu sektöründe arşivleme ve klasör rafı olarak olmazsa olmazlardandır.
Çelik raflar kullanılacak malzemenin ağırlığına göre kalınlık ve incelik göstermektedir. Üretim özellikleri olarak ise 0, 70 mm kalınlıktan başlar 2 mm kalınlığa kadar çıkabilir. Derinlik bakımından ise 31 cm – 43 cm – 59 cm ve 75 cm’ dir. Uzunluk olarak ise 59 cm – 75 cm ve 93 cm’ dir. Uzunluk ve derinlikler kendi aralarında ölçülendirilebilirler.
Ücretsiz keşif
Ücretsiz projelendirme
3 Boyutlu tasarım
Malzeme Üretimi
Montaj ve Uygulama
2 Yıl ücretsiz servis

Hızlı Teklif Al

24 Saat içerisinde dönüş sağlıyoruz!

    Bizi hemen 0 532 151 04 77 nolu hattımızdan arayın,  dekorasyonunuzu beraber tasarlayalım.

    Kategoriler