Kariyer

Dinçer Raf ile Kariyerini Planla

  Firmamızın en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine, sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar.

  İnsan Kaynakları olarak bizler, adaylarımızda başvurduğu pozisyonun gerektirdiği “nitelik”lerle birlikte bu pozisyonun gerektirdiği “yetkinlik”ler temelinde de değerlendirme yapıyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabanci diller ve benzeri pozisyonlara ait geçmiş iş deneyimleriniz, “nitelikleriniz” iken; liderlik, analitik düşünebilme, takım oyunculuğu, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleri de firmamız “yetkinlik “ kriterlerini oluşturmaktadır.

  İşe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler: dinamizm ve gerek takım lideri gerekse takım oyuncusu olarak; kazanma ve pozitif sonuç elde etme odaklılıktır.

  Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini, kurumsal gücümüzün sembolu olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız bize başvurun.
  Dinçer Raf sahip olduğu en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine; sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar.

  İnsan Kaynakları Departmanı olarak adaylarımızda, başvurulan pozisyonun gerektirdiği niteliklere, bu pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere göre bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabancı diller ve benzer pozisyonlardaki geçmiş deneyimleriniz niteliklerinizi oluştururken; liderlik, analitik düşünme, ekip çalışması, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleriniz de yetkinliklerinizi oluşturmaktadır.

  İşe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler dinamizm ve gerek takım lideri gerek takım oyuncusu olarak kazanma ve pozitif sonuç elde etmektir.

  Dinçer Raf olarak biz, çalışanlarımızın başarma azmini, kurumsal gücümüzün sembolü olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz.

  Kategoriler