• Anasayfa
  • Blog
  • Depo Raf Sistemleri Hangi Ekipmanlardan Oluşur?

Depo Raf Sistemleri Hangi Ekipmanlardan Oluşur?

Depo Raf Sistemleri Hangi Ekipmanlardan Oluşur?

Depo Raf Sistemleri Hangi Ekipmanlardan Oluşur?

Depo raf sistemleri farklı ağırlıktaki ürünlerin toplu olarak depolanmasına olanak sağlamaktadır. Temelde ağır depo raf sistemleri ve hafif depo raf sistemleri olarak sınıflandırılmaktadır.

Ağır yük depo raf sistemleri 50 kg- 10000 kg  arasında ağırlığa sahip malzemelerin istiflenmesi amacıyla tasarlanmaktadır. Depo raf sistemlerinin temel mantığı olan max. ürün depolayabilme prensibi ağır depo raf sistemleri içinde geçerlidir. Ağır yük depo raf sistemleri sırtsırta raf sistemleri, dar koridor raf sistemleri, drive-inn raf sistemleri, mezzanin raf sistemleri, çelik raf sistemlerinden oluşmaktadır. Dinçer Raf’ın Ağır yük depo raf sistemleri çelik malzemelerden ve belirli standartlarda üretilmektedir.

Hafif yük depo raf sistemleri, imalathanelerin ve fabrikaların üretim alanında kullanılan malzemelerin ve ekipmanların istiflenmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca küçük hırdavat malzeme depolarında hafif yük depo raf sistemleri kullanılmaktadır. Hafif yük depo rafları da tıpkı ağır yük depo rafları gibi çelik malzemeden üretilmektedir.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler