• Anasayfa
  • Blog
  • Dinçer market rafların diğerlerinden farkı nedir?

Dinçer market rafların diğerlerinden farkı nedir?

Dinçer market rafların diğerlerinden farkı nedir?

Dinçer market rafların diğerlerinden farkı nedir?

Marketler en basit anlamıyla insanların ihtiyaç duyduğu pek çok şeyi tek bir yerden bulabileceği mağazalar olarak tanımlanabilir.

Mağazanın rahat ve ferah olmasını ve insanların aradığı şeyleri kolaylıkla bulmasına yardımcı olacak bir mağaza dekorasyonu müşterilerin mağazayı tercih etmesinde önemli bir noktadır. Bu bağlamda market mağazalarının müşteriler tarafından tercih edilmesinde en önemli nokta kullanımda fonksiyonel, göze güzel görünen market raf sistemlerinin doğru tercih edilmesidir.

Dinçer Raf bu alanda 20 yıllık tecrübesiyle, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmasıyla ve sunduğu çözümleri en ekonomik şartlarla ve en kaliteli ürünlerle karşılamasıyla rakiplerinden belirgin olarak ayrılmaktadır.

Öncelikle mağazanıza bir keşif ziyareti düzenleyerek, mağaza ölcüsünü ve ihtiyaç listesini çıkartır ve akabinde ücretsiz projelendirme yapar. Daha sonra müşterinin mağaza dekorasyonu hakkında kafasında oluşabilecek soruları önceden cevaplandırmak için 3 Boyutlu bir tasarım gerçekleştirir ve üretim için gerekli malzemeler temin edilmesiyle üretim aşaması başlar. Tüm süreç boyunca müşterinin ihtiyaçları, istek ve talepleri göz önünde tutulur. Raf sistemlerinin montajından sonra 2 yıl ücretsiz servis garantisiyle her zaman müşterisinin yanında yer almaktadır

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler