• Anasayfa
  • Blog
  • Dinçer Raf’ın Market Dekorasyonunda Dikkat Ettiği Unsurlar Nelerdir?

Dinçer Raf’ın Market Dekorasyonunda Dikkat Ettiği Unsurlar Nelerdir?

Süpermarketlerdeki Market Raf Sistemleriyle Mini Market Rafları Arasında ki Fark Nedir?

Market dekorasyonu yaptırırken dikkat edilecek unsurlar bulunmaktadır. Dekorasyon tasarımının doğru ve kullanışlı yapılması, market raflarının market ölçülerine uygun olarak tasarlanması, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmesi vs. gibi konular market dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken teknik konulardandır. Ancak asıl önemli olan müşterinin market içerisinde rahat dolaşmasına olanak sağlayan ve aradığı ürünü kolayca bulabileceği bir market tasarlanmalıdır.

Dinçer Raf olarak biz market dekorasyonu yaparken müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterinin mağaza içerisinde sorunsuz dolaşmasına yardımcı olacak market dekorasyon tasarımı yapıyoruz.

Mağazaların ferah ve aydınlık görülmesi müşteri tercihini etkileyen önemli bir unsurdur. Bunun bilincinde olarak biz, mağaza aydınlatma sistemleri, tavan aksesuarları ve zemin malzemelerini özellikle dikkat ederek tasarlıyoruz.
Market raflarında kullanılacak malzemeler uzun süre kullanıma olanak sağlayacak şekilde kaliteli malzemeden üretilmektedir.

Müşterilerinizin market mağaza dekorasyonundan yüksek ölçüde verim almasına sağlamak amaçıyla yeni çözümler geliştiririz. Market dekorasyonunda kullanılan Duvar Üniteleri, Orta Reyonlar, Manav Reyonları, Unlu Mamül Reyonları, Market Ödeme Kasası, Gondollar, Delikli Panolar ve Aksesuarlar en kaliteli malzemelerden en iyi işçilik ile üretilir ve montajı yapılır.
Dekorasyonunu yaptığımız mağazalara 2 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler