• Anasayfa
  • Blog
  • İşlevsel Çözümleriyle Arşiv Raf Sistemleri

İşlevsel Çözümleriyle Arşiv Raf Sistemleri

Arşiv Raf Sistemleri

Depolama raf sistemleri içerisinde yer alan arşiv raf sistemleri; dosya rafı, metal kitaplık, klasör rafı gibi farklı isimlere sahiptir. Okul, hastane, belediye gibi tüm kamu kurum ve kuruluşlarında dosya ve klasör depolama için kullanılan raf sistemleri arşiv raf sistemleri olarak adlandırılır. Ofis ve depolarda fazlasıyla tercih edilen arşiv raflarının ağırlık taşıma kapasiteleri, ürün çeşitlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kapaklı ve kapaksız olarak üretilebilen raf sistemleri işlevsel çözüm önerileriyle müşteri memnuniyetini hedef alır. İşlevsel ve kullanışlı arşiv raf sistemleri modelleriyle tanışmak için Dinçer Raf hizmetlerinden faydalanabilir, detaylı bilgi ve fiyat politikası için web sitesini inceleyebilir, telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Arşiv Raf Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Arşiv raf sistemleri klasör ve dosyaların saklanması amacı ile kullanılan ve dayanıklı malzemelerden üretilen raf sistemi ürünleridir. Bu malzemelerin üretiminde genellikle arka kısım açık olarak tercih edilmekle birlikte saç levha ile kapatılan modellere de yer verilir. Arşiv raf sistemleri, dayanıklı malzemeden üretilen ve uzun vadeli kullanım olanağı sunan raf tasarım modelleri ile maksimum düzeyde müşteri memnuniyetini hedef alır. Arşiv raf sistemleri arasında tercih yapılırken öncelikle ihtiyaç olan raf adedi ve raf uzunluğu gibi seçimlerin belirlenmesi gerekir. Genel kullanım açısından en ideal ölçüye sahip olan arşiv rafı ise 6 raflı ve 5 gözlü olan seçimlerdir. Bu raf modeli, ince kalınlığa sahip olan 90 klasör ile 60 adet de kalın klasörü rahatlıkla alır.

Arşiv raf sistemleri istenildiği takdirde tavan yüksekliği ile aynı orantıda da hazırlanabilir. Bu aşamada raf sayısında farklılık gözlemlenir. Kullanım açısından en ideal olan depo ve ofislerde kullanılan arşiv raflarının duvara sabitlenmesidir. Bu kullanım güvenlik açısından önem arz eder. Arşiv rafları kullanım özelliği bakımından içerisinde birçok dosya ve klasörü barındırır. Bu durum aranılan dosyanın kolaylıkla bulunmasını gerekli kılar. Arşiv raflarının özellikleri arasında yer alan etiketleme sağlayan alanlar, aranılan klasör ya da dosyaların daha kolay arşivlenmesini ve istenildiğinde kolaylıkla bulunabilmesini sağlar. Mevcut bulunan alanı işlevsel ve efektif kullanabileceğiniz arşiv raf sistemleri için Dinçer Raf’ın web sitesini inceleyebilir, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Arşiv Raf Sistemlerinde Doğru Adres Dinçer Raf

Arşiv raf sistemleri ofis ve depo alanlarında gerekli dosya ya da klasörlerin saklanmasında faydalanılan ürünlerdir. Kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde saklama imkânı veren raf sistemleri aynı zamanda aranılan arşiv dosyalarına da erişim kolaylığı sağlanmasında destek olur. Arşiv rafı alınırken genel olarak sağlamlığına ve ihtiyaca uygun özellikleri yansıtıp yansıtılmadığına dikkat edilmesi önerilir. Ağırlık taşıma kapasiteleri, raf adetleri ve gözlerin de oda ölçüsüne ya da kullanım ihtiyacına göre belirlenmesi işlevsel bir kullanım oluşturur. Arşiv raf sisteminin çelik raf ayakları 200 cm, 250 cm ve 300 cm uzunluğuna sahip olup istenilen ölçülerde kesim işlemi yapılır. Çelik raf tablaları ise standart ölçülere sahip olmakla beraber kalınlıklarında değişim imkanı da sunulur. Arşiv raf sistemleri kullanışlı ve uzun ömürlü kullanım sağlayan bir ürün grubudur. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan dosya ve klasörlerin güvenilir ve sistemli bir şekilde istiflenmesini sağlayan arşiv raf sistemleri için en doğru adresi sunduğu profesyonel hizmet ve müşteri odaklı anlayış ile Dinçer Raf oluşturur. Dinçer Raf’ın sunmuş olduğu ücretsiz keşif ve projelendirme, 3 boyutlu tasarım, malzeme üretimi, montaj ve uygulama, 2 yıl ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanarak işlevsel ve uzun ömürlü arşiv raf sistemine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat politikasından faydalanabilmek için web siteyi inceleyebilir, telefon numaraları üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler