Kaç Tip Depo Rafı Vardır?

Kaç Tip Depo Rafı Vardır?

Kaç Tip Depo Rafı Vardır?

Depo Raf Sistemleri farklı hacimde ve ağırlıktaki ürünlerin depolanabilmesi için özel olarak tasarlamış raf sistemlerine verilen isimdir. Depolama alanının büyüklüğü ve depolanacak ürünlerin özellikleri dikkate alınarak depolama hacmi maksimum olacak şekilde depo raf sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır.

Depo Raf Sistemleri genel olarak ağır yük depo raf sistemleri ve hafif yük depo raf sistemleri olarak tasarlanır ve kurulumu yapılır.

Ağır Yük Depo Raf Sistemleri, 50 – 10.000 Kg arasında ağırlığa sahip, paletli paletsiz yüklerin depolanmasında kullanılan raf sistemleridir. Ağır yük depo raf sistemlerinin Sırtsırta Raf Sistemleri, Dar Koridor Raf Sistemleri, Drive-inn Raf Sistemleri, Mezzanin Raf Sistemleri, Çelik Raf sistemleri çeşitleri bulunmaktadır.

Hafif Yük Depo Raf Sistemleri, imalathanelerin ve fabrikaların imalat bölümlerinde alat ve teçhizatın saklanması, depolanması amacıyla veya günlük üretimde kullanılan ürünlerin saklanması amacıyla kullanılan depo raf sistemleridir.

Dinçer Raf, raf sistemlerinde kazandığı 20 yıllık tecrübesini depo raf sistemlerinde de uygulamaktadır. Depolama alanınıza ve ürünlerinize en uygun ve max. depolama imkanı veren depo raf sistemleri tasarlamaktadır.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler