• Anasayfa
  • Blog
  • Market Duvar Rafları ile Sisteminizi Oluşturun!

Market Duvar Rafları ile Sisteminizi Oluşturun!

Mağaza, alışveriş merkezi gibi birçok farklı ürün grubunu bünyesinde barındıran, işletmelerde yer alan ve birden fazla kullanıma imkan veren market duvar rafları ürünleri kolaylıkla sergilemenize olanak tanır. Market duvar rafları kendi bünyesinde bulunan raf sistemiyle ürün gruplarının sergilenmesinde kolaylık sağlar ve müşterilerin dikkatini çekerek satın almayı destekler. Ürün gruplarının her birini kendi bünyesinde ayrı ayrı sınıflandırarak sistemli bir görünüm oluşturur. Market duvar rafları her ürünün rahatlıkla sergilenmesine olanak tanıyarak müşterilerin alışveriş performansını olumlu etkiler. Mağaza içerisinde ürün gruplarını sistemli olarak sergilemek, mevcut bulunan alan içerisinden en efektif şekilde faydalanabilmek için Dinçer Raf’ın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Farklı İşlevsel Seçenekleriyle Market Duvar Rafları Modelleri

Raflar 8 farklı unsurdan oluşur. Masa üstleri, raf ön kapakları, şapkalar, iç koni rafları, etiket panelleri ve raf ayakları rafın kurucu unsurlarıdır. Alt raflar 0 cm, üst raflar 30 cm aralıklarla hazırlanır. Piyasadaki raf sisteminin standart yüksekliği 225 cm olarak belirlenir ve bu amaca uygun olduğu kanıtlanır. Piyasadaki raf büyüklüğünü belirlemek için iki farklı kriter kullanılır. Birinci kriterdeki uzunluk birimleri 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm ve 120 cm’dir. İkinci kriterdeki uzunluk birimleri ise 55 cm, 75 cm, 95 cm ve 125 cm arasında birim uzunlukları sağlanır. İki kalıbın birim uzunlukları farklı olduğu için birinci birimden başlayarak birinci birimle devam etmek, ikinci birimle başlayan ikinci kalıbın ikinci birimle devam etmesi gerekir. Montajı son derece kolay olan market raf sistemleri avantajlı ürünler olup arka panelleri ile çift taraflı olarak da kullanılabilir.

Raf sistemi, kullanışlı bir şekilde, stil ve estetik açısından piyasada ideal bir görünüm sunar. Bir kez monte edildikten sonra, uzun yıllar boyunca hiçbir bozulma hissi olmadan işlevsellik sağlamaya devam eder. Genel olarak birçok farklı tasarıma sahip market rafları modelleri vardır. Bunlar 3’lü raflar, 2’li raflar, kapaklı market rafları, çekmeceli market rafları olarak sayılabilir. En popüler modellerden biri olan silinebilir market rafları, farklı boyut ve ebatlarda olabilir. Dekoratif kordonlar metal parçalar kullanılarak birbirine bağlanabilir. Kapaklı modelde kapaklı bölüme farklı eşyalar yerleştirilebilir ve bu şekilde tutulabilir. Çekmeceli market rafı; çekmeceli olarak tasarlanır, çekmeceler depo olarak kullanılabilir ve saklanılabilir. Market rafları arasında yer alan bir diğer raf modeli ise 3 katlı market rafıdır. Oldukça ürün alan ve kullanışlı bir görünüme sahip olan bu modeli markette ki pek çok ürünü sergilemek için kullanabilirsiniz.

Kalitenin Adı Dinçer Raf ile Duvar Raf Fiyatları

Market duvar rafları tercih edilen ürünün imalatında kullanılan malzemeye, kalitesine, özelliklerine ve modellere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Üretimde kullanılan malzemenin cinsi de fiyatı etkileyen önemli faktörlerden biridir. Örneğin; metal market raf modelinin fiyatı ile farklı malzeme market rafı modelinin fiyatı farklıdır. Tekli, ikili ve üçlü raf modelleri kullanılan malzeme miktarına göre farklı fiyatlara sahiptir. 3 raflı market rafı, kullanılan malzeme miktarı diğer ürünlere göre daha fazla olduğu için biraz daha yüksek olabilir. Ahşaptan yapılan market raf fiyatları, ekonomik ve uygun fiyatlı birçok seçeneğe sahiptir. Özel olarak tasarlanıp üretilen modellerin fiyatları diğer market raf çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Profesyonel ekibi, geniş ürün yelpazesi, 20 yılı aşkın deneyimiyle sektörde başarılı çalışmalara imza atan Dinçer Raf’ın hizmetlerinden faydalanmak, fiyat politikasıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler