Market Raf Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Market Raf Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Market Raf Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Market dekorasyonları, market mağazanın iç dekorasyonunu ferah ve büyük gösterilmesi açısından önemlidir. Aynı şekilde müşterilere hitap eden, aradıkları ürünleri kolayca bulmasına olanak sağlayan market dekorasyonları mağazanın satış yapması açısından etkili olmaktadır.

Bir market mağazasında kullanılan market raflarının fiyatlarını etkileyen unsurların en önemlisi marketin işlevidir. Burada seçilecek market rafları oldukça önemlidir. Günümüzde ister süpermarket ister görece daha küçük market veya mini market mağaza dekorasyonu yaptırılmak istesin belirli market reyonlarını kullanmak zorundadır. Örneğin unlu mamul, manav, stok, et ve süt ürünleri şarküteri, şapkalı, şapkasız raf, ön kaplama raf, kolan kaplama raf vb. market dekorasyon raf sistemleri hemen hemen her markette bulunan raf sistemlerindendir. Tüm bunların markete uygun olarak özel tasarım yapılması doğal olarak market raflarının fiyatlarını etkilemektedir.

Market alanına uygun olarak secilen market rafları isteğe bağlı olarak 2. el de alınabilir. Bu gibi durumlarda dikkat edilmesi gereken market alanına uygun raf sistemlerinin seçilmesidir. Çünkü mağazanın içinin dar, sıkışık, karmaşık bir görüntüye sahip olması müşterilerin mağazanızı pek tercih etmemesine neden olacaktır. 2. el market raflarının da fiyatları rafların türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler