• Anasayfa
  • Blog
  • Market Raf Sistemleri hangi ekipmanlardan oluşur?

Market Raf Sistemleri hangi ekipmanlardan oluşur?

Market raf ekipmanları

Market Mağaza dekorasyonlarının yapılmasında en önemli bölüm market raflarıdır.  Market rafları duvara monte, şapkalı ve şapkasız, bağımsız orta raf ve kolon kaplama şeklinde tasarımlar ve daha fazlası üretilmektedir. Söz konusu olan raf çeşitleri sadece market mağazalarında değil tüm parakente satış yapan mağazalarda kullanılabilmektedir.

Özelikle market mağazalarında çokça tercih edilen market raf sistemleri; raf desteği, arka pano, raf levhası (tabla), raf ön kaplama, tabla etiketi ve ünitesi, şapkalı ve şapkasız raf ve kolon kaplama raf şeklinde sıralanabilir. Ayrıca seçilen raf sistemleri müşterilerin istek ve taleplerine göre farklı renklerde de tasarlanabilmektedir.

Market rafları olarak en fazla kullanılan raf sistemleri ise, çelik raf ve ahşap raf sistemleridir. Dayanıklı yapıları nedeniyle çelik raf sistemleri kullanım kullanım kolaylıkları ve fonksiyonel yapıları nedeniyle büyük ölçekli mağazalar sıklıkla tercih etmektedir. Satışa sunulan ürünlerin şık görünmesine imkan veren, mağazanın iç mekan tasarımına katkı sağlayan dekoratif görüntüleriyle ahşap raf sistemleri genellikle marketlerden tekstil mağazalarına kadar pek çok sektörde kulanıma uygundur.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler