Raf Sistemleri Neye Göre Belirlenir?

Market ve mağaza dekorasyonunda aydınlatma, dekorasyon vb. işlemlerden önce raf sistemlerinin seçilmesi ve planlanması gerekmektedir. Raf sistemleri ürünlerin sergilenmesi ve teşhiri için kullanılacağından market ve mağazalar açısından önemlidir. Market ve mağaza dekorasyonunun rahat ve ferah olması, raf sistemlerinin uygun olarak yerleştirilmesi, müşterilerin rahat alışveriş yapabileceği bir alanın oluşturulması mağazayı ziyaret eden müşterilerin tekrar ziyaret etmelerini etkilemektedir. Market veya mağaza dekorasyonu yaptırmaya karar verildiğinde alanında uzman, tecrübeli kadroya sahip bir dekorasyon firmasıyla çalışmak hayalini kurduğunuz mağazaya veya markete ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Dekorasyon firmasıyla anlaşıp birlikte çalışılmaya karar verildiğinde mağaza sahibinin isteğine göre raf sistemleri belirlenir be tasarımı yapılır. Seçilen raf sistemlerinin kalitesine göre fiyatlandırmada farklılık olsa bile özellikle Dinçer Raf müşterilerine her zaman en uygun fiyatları vererek her ekonomiye göre tasarımlar yapmaktadır.

Market ve mağaza raf sistemleri seçimi mağazanın faaliyet alanına göre farklılık göstermektedir. Örneğin bijuteri mağaza dekorasyonunda duvar rafları- delikli hırdavat reyonları, aksesuar reyonları vb gibi raf sistemleri kullanılırken market raf sistemlerinde manav reyonları, unlu mamul reyonları vb. raf sistemleri de kullanılmaktadır. Raf sistemlerinin tümünün standart boyutları ve renkleri olduğu gibi özel tasarım ve özel renk seçimi yapılabilmektedir.

Related Posts

Leave A Comment

Kategoriler